لوگو جدید تجهیز ایران

راهـــــــنمای خــــــرید

روش پرداخت

در خصوص واریزی، تسویه کلیه محصولات سایت تجهیز ایران در تهران پس از تحویل کالا، و سایر استان‌ها قبل از ارسال کالا به‌صورت واریز نقدی به حساب است.

روش‌های ارسالی

با توجه به موجود بودن کالا برای تهران از طریق پیک یا خودروی شرکت در همان روز و برای سایر استان‌ها ظرف 48 ساعت کاری از طریق باربری‌ها انجام خواهد شد.

روش‌های مرجوع و تست کالا

تمامی محصولات پلمپ کارخانه هستند. اگر محصولی پس از کارکرد به مشکل فنی و موتوری دچار شد شرکت باید تحت گارانتی یکساله فنی دستگاه را پشتیبانی کند.

ارسال سریع حضوری

ارسالی و تحویل کالاها به دو صورت: حضوری (تسویه در محل) و غیرحضوری (ارسال حواله) انجام می‌شود. مشتریان می‌توانند با مراجعه به شرکت و یا هماهنگی قبلی کالاهای خود را از درب انبار بطور مستقیم تحویل گیرند.

ارسال سریع غیر حضوری

تحویل کالاهای مشتریان استان تهران و حومه توسط شرکت و تسویه در محل هنگام تحویل کالا امکانپذیر می‌باشد. ارسالی به سایر استان‌ها از طریق باربری / ترمینال/ تیپاکس/ و یا ماشین‌های شرکت قابل اجرا است.

پشتیبانی 24 ساعته

شرکت تجهیزایران بلحاظ تعهدات حرفه‌ای خود دارای پشتیانی ۲۴ ساعته آنلاین نیز می‌باشد. مشتریان محترم می‌توانند از طریق گفتگوی آنلاین در پایین صفحه سایت، واتس‌اپ و یا تماس سریع با شماره 09122155408 در ساعات غیرکاری نیز بطور مستقیم ارتباط برقرار نمایند.

خرید امن

شرکت تجهیز ایران اینماد الکترونیکی دارد. مشتریان می‌توانند با کلیک بر روی اینماد در قسمت پایین صفحه سایت از اطلاعات مالک و اعتبار سایت آگاهی پیدا کرده و سپس سفارش و خرید خود را بصورت حضوری و غیرحضوری با سایت تجهیز ایران تجربه کنند.

مشاوره قبل خرید

کارشناسان فروش شرکت تجهیز ایران با تکیه بر تجربیات خود در راستای هدف راه اندازی و اجرای ‌پروژه‌های کافی شاپ، فست‌فود، رستوران و آبمیوه‌ بستنی جهت راهنمایی هر چه صحیح‌تر در مشاوره قبل از خرید، مشتریان خود را در تمامی مراحل همراهی می‌نماید.

توجه داشته باشید تمامی دستگاها دارای گارانتی فنی و موتوری هستند، مابقی قطعات مصرفی می باشد.